„DESZCZ” W WALCE CHARAKTERÓW

(20.01.2014)

Nasz deszczowy singiel od piątku jest już w orbicie kolejnej listy przebojów, tym razem w regionalnej stacji RDC, nadającej na Warszawę i całe Mazowsze (plus oczywiście przekaz worldwide online), jeszcze do niedawna zwanej Radiem Dla Ciebie. Piszemy „w orbicie” bo trafił na razie do grona pięciu propozycji. Czy przebije się do zestawienia, zależy tylko od słuchaczy radia i oczywiście od Was! Bardzo prosimy o głosowanie, które tym razem jest bajecznie proste. Wystarczy kliknąć na tego linka:

http://www.rdc.pl/extralista/aktualne-notowanie/

a następnie odnaleźć nasz utwór i zaznaczyć opcję „głosuj”. W sumie to dokładnie dwa kliki. Zgodnie z zasadami tego zestawienia oddawać głosy można jeden raz w ciągu doby, na trzech różnych wykonawców. Głosowanie trwa do piątku, do godz. 13, a o godz. 18.00 najświeższe notowanie listy rusza na antenie.

To dla nas ważna lista, bo rozgłośnia wchodzi w skład grupy nadawców związanych z Polskim Radiem i ma większy zasięg niż Bemowo.FM (gdzie właśnie znowu wskoczyliśmy na miejsce piąte! Szczegóły w sekcji HITPARADY), a więc wzrasta skala trudności. No i adres radia ciekawy: ul. Myśliwiecka 3/5/7, co oznacza ten sam budynek, w którym mieści się słynna Trójka. Nazwa też niczego sobie: Lista Przebojów z Charakterem. Prowadzi ja red. Urszula Prussak.

Na koniec dodamy, że lada dzień ogłosimy oficjalnie pierwsze terminy tegorocznych koncertów (oczywiście szczegóły znajdziecie w zakładce KONCERTY…).

.

Dodaj do:
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • RSS
  • Twitter
  • Wykop
  • Print

Reply