SKLEP: STILO MUSIC STORE

Drogi Internauto!
Witamy w słynnym sklepie
STILO MUSIC STORE!
🙂

Jeśli byłbyś zainteresowany kupnem którejś z naszych płyt, po prostu KLIKNIJ W JEJ OKŁADKĘ. Zostaniesz wówczas bezpiecznie przekierowany do rekomendowanego przez nas sklepu, gdzie przyjrzysz się jej bliżej. Pamiętaj, że recenzje płyt, tytuły utworów, skład muzyków, miejsce nagrania, autorów oprawy graficznej itd znajdziesz w sekcji DYSKOGRAFIA.
Gdybyś chciał zapłacić w walutach obcych (EUR/USD), zapraszamy do odwiedzin anglojęzycznej wersji naszego sklepu, pod linkiem STILO MUSIC STORE.

.

  °°° VENUS DE STILO (2013) °°°

CD:

kup CD Stilo VENUS DE STILO w sklepie www.sonicrecords.pl

„Venus” to nasze najnowsze dzieło! Ok. 52 minuty muzyki pełnej akustycznych brzmień, perkusjonaliów z wielu zakątków świata, dźwięków skrzypiec, melodii, improwizacji… No i ten niespodziewany przebój „Deszcz„…  Oprócz kliknięcia w okładkę, czyli znalezienia się w sklepie sonicrecords, polecamy również wizytę w renonowanym sklepie folk.pl (kliknij w nazwę, by przejść do sklepu) oraz na słynnym portalu serpent.pl.
Album dostępny też m.in. w:  EMPiK, Merlin, Saturn/MediaMarkt, Rockserwis.pl, fabryka.pl.

Jak widzisz, przygotowaliśmy dla Ciebie rozmaite możliwości, związane z zakupem Venuski zarówno w sieci, jak i poprzez wizytę w miejscach, w których płyty stoją na prawdziwych półkach. Teraz zaprosilibyśmy Cię na kawę, ale ponieważ nie dysponujemy jeszcze odpowiednim oprogramowaniem, więc zamiast tego puścimy Ci muzykę z „Venus de Stilo”:

TU MOŻESZ POSŁUCHAĆ MUZYKI Z PŁYTY „VENUS DE STILO” (mix)

.

Poniżej zapraszamy do rozejrzenia się po reszcie naszej dyskografii.

.

.

.


  °°° LISBOA AVENUE (2007) °°°

CD:

kup CD Stilo LISBOA AVENUE w sklepie www.folk.pl

Na tej płycie eksperymentujemy więcej niż poprzednio z jazz-rockiem, oczywiście jedną nogą stojąc cały czas na gruncie etno. Przykładami niech będą „Boomerang” albo „52„… Tu i tam czuć też portugalską aurę. W odpowiedzi na nasze wysiłki dostaliśmy nominację do amerykańskiej muzycznej nagrody internetowej… Album dostępny także m.in. w: serpent.pl, EMPIK, Merlin, sonicrecords.plrockserwis.pltylkomuzyka.pl, MediaMarkt oraz w warszawskim kolekcjonerskim sklepie Hey Joe.

MP3 (& CD):

kup CD Stilo LISBOA AVENUE w sklepie www.cdbaby.com
Do nabycia także poprzez: Amazon.
.
.
.
.
.
.

  °°° SZUKAJ! (2005) °°°

CD:

kup CD Stilo SZUKAJ! w sklepie www.folk.pl

Tuż przed nagraniem czmychnął nam ze składu perkusista, ale… znalazł się nowy i jakoś daliśmy radę. Wyszedł nam nawet najlepiej sprzedający się album… Etno zmieszane z jazzem, yassem, awangardą i elektro. Płyta do kupienia również m.in. w: serpent.pl, sonicrecords.pl, EMPIK, Merlin, rockserwis.plfabryka.pl,  pigasus-shop.de oraz w warszawskim kolekcjonerskim sklepie Hey Joe.

POSŁUCHAJ MUZYKI Z „SZUKAJ!” (7’52)

.

.

.

.

  °°° IDĄ CZASY (2003) °°°

Najsłynniejsza póki co płyta Stilo, zarejestrowana w legendarnym składzie. Druga folkowa płyta roku 2003, choć oczywiście folku tam tyle, co i rocka, z domieszką m.in. jazzu. Świetna realizacja Leszka Kamińskiego. Na zachętę proponujemy „Mazurę33„. Niestety, nakład został wyczerpany. Album jest dostępny w formie plików MP3 (przypominamy, że aby je mieć, wystarczy kliknąć w okładkę).

MP3:

kup CD Stilo IDĄ CZASY w sklepie www.folk24.pl

POSŁUCHAJ MUZYKI Z „IDĄ CZASY” (6’42)

.

.

.

.

  °°° OPOWIEŚCI KAMIENI (2001) °°°

Ten album został nagrany w wersji niskobudżetowej, przez gitarę, skrzypce, bas i odrobinę perkusjonaliów. Mimo to są tacy, którzy uważają, że to najlepsza pozycja w dyskografii STILO… Całość została wydana tylko w wersji domowej, jako CD-ROM. Chwilowo nakład wyczerpany (ewentualne pytania w rodzaju „to co będzie, panie kierowniku?” prosimy kierować na adres stilo5@wp.pl). Polecamy pliki MP3.

MP3:

kup CD Stilo OPOWIEŚCI KAMIENI w sklepie www.reverbnation.com

POSŁUCHAJ MUZYKI Z „OPOWIEŚCI KAMIENI” (4’43)

.

.

DZIĘKUJEMY ZA WIZYTĘ W NASZYM SKLEPIE!

.

.