JUBILEUSZ ŚWIĘTOWANY Z NAMI – I Z WAMI!

(28.12.2013)

Szszszsz…. – zdaje się mówić na powyższej fotografii red. Andrzej Krupa, który wspólnie z red. Maciejem Majewskim (z lewej) kilka dni temu dziękował w ten oto tajemniczy sposób słuchaczom za sto wydań Listy Przebojów Bemowo.FM. My też zrobiliśmy „szszszszsz…”, nie chcąc Wam świątecznie zawracać głowy, ale dziś możemy już na spokojnie oznajmić, że w jubileuszowym, setnym notowaniu listy Bemowo.FM nie zabrakło i nas! „Deszcz” wprawdzie zanotował spadek, ale utrzymał się w zestawieniu, a to najważniejsze! Oto pełny, historyczny skład utworów z 22 grudnia 2013 r. Dokonaliśmy tego wspólnie z Wami!:

Chętni do dalszej zabawy mogą oczywiście głosować na swoje ulubione kompozycje z listy, wysyłając mejla z nazwą wykonawcy i tytułem utworu na adres: lista@bemowo.fm. Będzie to bardzo mile widziane, zwłaszcza że kolejne notowanie już jutro, czyli w niedzielę!

A aby ułatwić  śledzenie  naszej „przebojowej” drogi, i trochę odciążyć od tej tematyki niniejszą stronę njusową, uruchamiamy podstronę HITPARADY! Znajdziecie tam miejsca „Deszczu” w kolejnych notowaniach listy, począwszy od 15 września 2013 r. Oczywiście to od Was zależy, czy będzie to kącik archiwalny, czy na bieżąco aktualizowany…

🙂

A korzystając z okazji, chcieliśmy bardzo podziękować wspomnianemu redaktorowi Andrzejowi. To on bowiem, z całkowicie własnej, nieskonsultowanej z zespołem ani managementem, woli wybrał z najnowszej płyty, „Venus de Stilo”, utwór  „Deszcz”, który następnie 15 września nieoczekiwanie dla nas pojawił się wśród czterech propozycji do właściwego zestawienia. Nie wiemy, czy pamiętacie, ale początek tej przygody był taki sobie, bo numer… przepadł! Nie wszedł do zestawienia, a zgodnie z regułami listy Bemowo.FM, w propozycjach można znajdować się tylko jeden tydzień. Na szczęście, zgodnie z tymi samymi regułami, na spadkowicza można dalej głosować. Mobilizacja Fanów, czyli Was!, spowodowała zwrot akcji i 29 września „Deszcz” zadebiutował w piętnastce listy, na miejscu dziewiątym.

.

Dodaj do:
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • RSS
  • Twitter
  • Wykop
  • Print

Reply