SETKA PRZY NIEDZIELI!

(20.12.2013)

Warto marzyć…

Jeszcze kilkanaście tygodni temu pewnie nie zamieszczalibyśmy tutaj informacji o jubileuszu listy przebojów radia Bemowo.FM. Tymczasem teraz, owszem, bo to zawsze bardzo miło znaleźć się w SETNYM notowaniu z własną kompozycją. A właśnie w najbliższą niedzielę jest na to szansa. Nasz „Deszcz” jest w zestawieniu już dwanaście tygodni! Z okazji jubileuszu prowadzący Listę wystosowali do słuchaczy krótkie exposee:

Moi Drodzy!

Lista inna, niż wszystkie, czyli Lista Przebojów Bemowo.FM dobrnęła do swojego 100 pełnego notowania. Od 100 tygodni staramy się prezentować Wam najciekawsze nagrania z bardzo różnych półek stylistycznych. Dotąd zaprezentowaliśmy Wam ponad 400 różnych utworów. Niektóre zostały z nami na dłużej, inne na krócej. Mamy też jednego rekordzistę, który jest na Liście od pierwszego notowania. Tym niemniej chcieliśmy Was serdecznie zaprosić do słuchania 100 notowania Listy Przebojów Bemowo.FM, którą poprowadzimy w najbliższą niedzielę 22 grudnia między 15:00, a 17:00 na antenie radia Bemowo.FM (http://bemowo.fm). Będą niespodzianki, będziemy jak zwykle rozdawali Mroczne Przedmioty Pożądania o charakterze zarówno świeckim, jak i specjalnym. Bądźcie z nami! Do usłyszenia!!!

Prowadzący

Głosy do setnego zestawienia można oddawać, wysyłając mejla z nazwą zespołu i tytułem ulubionego utworu na adres lista@bemowo.fm.

fot. & ©: Ewa Hawryluk-Stasiak

.

Dodaj do:
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • RSS
  • Twitter
  • Wykop
  • Print

Reply