OKO W OKO Z OKO

(8.11.2013)

Nie wiemy, czy wiecie, że na sobotni koncert w warszawskim Ośrodku Kultury Ochoty OKO, przy ul. Grójeckiej 75, dzieci do lat 12 wchodzą za darmo! Pod warunkiem oczywiście, że będą z rodzicem czy opiekunem, który ma swój własny bilet. Wymyśliliśmy ten patent pod kątem osób, które chciałyby nas odwiedzić, ale nie wiedzą, co zrobić ze swoją pociechą.

No to już wiecie.
🙂

A żeby udowodnić, że na Venus de Stilo Melody Tour można przyprowadzić nawet BARDZO małe dzieciaczki, prezentujemy zdjęcie zrobione przy okazji ostatniego występu w CPK. Oto najmłodsza fanka zespołu, z dumnym tatusiem.

Fot. Joanna Bednarczyk

.

Koncert w Ośrodku Kultury Ochoty OKO nastraja nas do refleksji nad upływającym czasem i miejscami, które stają się ważne w życiu. Ośrodek przy ul. Grójeckiej 75 jest właśnie takim miejscem. Bo przecież, jak podajemy w naszym press-info:

„Początki STILO bardzo silnie wiążą się z Ośrodkiem Kultury Ochoty. Grupa powstała w 1997 r. i od tego momentu aż do 2002 r. odbywała próby na poddaszu Ośrodka. Zadebiutowała na scenie 18 maja 2000 r. w klubie Oczko, mieszczącym się tam, gdzie obecnie znajduje się klubokawiarnia Mam Ochotę. Co więcej, w położonym obok studio nagraniowym została zarejestrowana pierwsza płyta grupy, „Opowieści Kamieni”! To właśnie z Grójeckiej zespół ruszył w świat”.

W maju 2010 r. wróciliśmy na moment na Grójecką i we wspomnianej klubokawiarni Mam Ochotę wystąpiliśmy na dziesięciolecie debiutu. Było bardzo energetycznie, również za sprawą „naszych” Turków, czyli Alpago i Serhana, którzy po raz pierwszy po wielu latach przerwy zagrali wtedy wspólnie z nami. Pisaliśmy o tym potem tak: czytaj relację.

A żeby zrobiło się jeszcze bardziej sentymentalnie, to wygrzebaliśmy z archiwów coś naprawdę wiekowego. Ba, prawdziwą perłę zbiorów narodowych, czyli filmik z naszego pierwszego koncertu ever! Właśnie w OKO! Jesteśmy tu piękni i młodzi – czyli w sumie nic się nie zmieniło.
🙂

Zapraszamy więc na sobotę! Zagramy w najpełniejszym składzie, a następna okazja do zobaczenia nas w Warszawie w tym roku już się nie nadarzy…

PS. No i pamiętajcie, że na liście Bemowo.FM, na głosy czeka spragniony „Deszcz” (via: lista@bemowo.fm).

.

Dodaj do:
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • RSS
  • Twitter
  • Wykop
  • Print

Reply