NIEDZIELNE RADIOWE ŻNIWA

(8.10.2013)

To była bardzo udana Radiowa Niedziela ze Stilo!

Zaczęliśmy od awansu „Deszczu” z miejsca 9-go na 6-te na Liście Przebojów Bemowo.FM!!! Przypominamy, że to nasze pierwsze w historii zespołu harce na listach przebojów, stąd ta cała nieukrywana radość i podskoki.
🙂

Zostawiając głosowanie do następnego zestawienia w rękach fanów i życzliwych dusz
🙂

(możliwe poprzez wysyłkę mejla na adres lista@bemowo.fm)…

…oddaliśmy się następnie wirtualnie w ręce red. Tomka ‘Małego’ Kotyli, który zaprezentował fragmenty naszej nowej płyty, „Venus”, w audycji „Jazz-rockowa Płytoteka”, nadawanej cyklicznie w niedzielne wieczory w rzeszowskim Radio Centrum, a następnie udaliśmy się, już fizycznie, w osobach Adama Rozenmana i Wojtka Stasiaka, na ul. Myśliwiecką 3/5/7 w Warszawie, gdzie od godz. 22 z minutami czekał na nas red. Adam Dobrzyński w swojej audycji na żywo „Muzyka Czterech Stron Świata”. Miał dla nasz szereg interesujących pytań, a wywiad został okraszony trzema utworami z nowej płyty („Ptaszek”, „Deszcz”, „Venus de Stilo”) oraz wspomnieniem poprzedniej („Boomerang”). Dodatkowym bonusem okazały się fejsbukowe reakcje słuchaczy, z których przytaczamy trzy:

Adam Teodorczyk (w trakcie wywiadu): Stilo to (dla mnie) Królowie Harmonii! Dzięki nim kocham nawet „Deszcz”.

Krystyna Duiwe (w trakcie wywiadu; o wypowiedzi Adama jak to lubi grać na wielu instrumentach, ale bije się z myślami, że może powinien skupić się na jednym): Dobry wieczór!  Słucham „rozdartego” Muzyka z formacji Stilo – p. Adama i nie miałam pojęcia o dylematach Muzyka, którego ciekawi wiele instrumentów. Zaimponował mi Gość: ta świadomość doskonałej gry dotyczy jednego, jak mówi, ale gdyby oparł się swojej ciekawości, to byłby smutnym i mało kreatywnym Artystą – tak myślę. Proszę się nie ograniczać, to i słuchacze będą szczęśliwsi!

Krystyna Duiwe (tuż po wywiadzie): To ogromna przyjemność słuchać muzyki Stilo, jest przemyślana w detalach, łącznie z okładkami płyt. Patrzę na okładkę „Lisboa Avenue” i tak jestem ciekawa tytułowego utworu, że jeśli nie w Audycji, to zaraz po – posłucham.

Tak wyglądaliśmy w studio RDC:


I dziękujemy, że byliście z nami tego dnia!

.

Dodaj do:
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • RSS
  • Twitter
  • Wykop
  • Print

Reply