Jeśli chcesz usłyszeć STILO na żywo…

(7.04.2011)

Kochani, wraz z wiosną zbliża się nowy sezon koncertowy.

Przyznajemy, że póki co nie skupiamy się na tym temacie, bo bardziej pochłaniają nas prace nad materiałem na nową płytę, ale oczywiście chętnie pojawimy się wszędzie tam, gdzie zaistnieje odpowiednia „wola ludu”.
:-)
Jeśli więc chcielibyście zobaczyć nas na scenie, w miejscach, które odwiedzacie i gdzie lubicie słuchać Waszej ulubionej muzyki, dajcie nam znać – spróbujemy tam dotrzeć z naszym Opowieści Kamieni Etno Tourem. Potrwa on jeszcze do przełomu sierpnia i września, więc okazji do spotkania się w plenerze, klubie czy lokalnym ośrodku kultury nie powinno zabraknąć (więcej o Etno Tour w dziale Video & Muzyka).

Dotyczy to również festiwali (muzycznych, artystycznych, filmowych itd.), które uznajecie za swoje i – co ważne – na których, Waszym zdaniem, dobrze wypadłyby nasze dźwięki.

Oczywiście jeśli znacie kogoś z organizatorów albo managerów decydujących o scenicznej obsadzie miejsc czy wydarzeń, możecie najpierw zwrócić się bezpośrednio do nich – z pytaniem, czy byliby w ogóle zainteresowani wizytą grupy STILO. Jeśli wyraziliby taką chęć, poinformujcie nas o tym. Nasza lotna eskadra podejmie wówczas próbę dogadania szczegółów.
:-)
Wszystkie info o ewentualnym  zapotrzebowaniu na STILO w terenie możecie podsyłać na starego, dobrego mejla: stilo5@wp.pl

Pozdrowienia!

Wasze STILO

.

Dodaj do:
 • Facebook
 • Google Bookmarks
 • RSS
 • Twitter
 • Wykop
 • Print

One Response Subscribe to comments


 1. admin

  How? This way :-)

  sty 27, 2014 @ %I:%M %p

Reply